Jak do nas trafić?

Zakład Fotograficzny FotoExpress – Fotograf przy Urzędzie Miasta jest zlokalizowany w doskonałym miejsce w Centrum Katowic, a dokładnie w Urzędzie Miasta Katowice (Biuro Obsługi Mieszkańców Katowic)!

Znajdziecie nas właśnie w katowickim Ratuszu (wejście od 3 maja 4) i wykonacie zdjęcia w czasie nie dłuższym niż 5 minut. Zdjęcia zostaną wykonane szybko, dobrze i tanio.

Poniżej załączamy mapka z naszą dokładną lokalizacją naszego katowickiego punktu:-)

Warto podkreślić, że Zakład znajduje się dosłownie 3 minuty spacerkiem od Galerii Katowickiej lub Dworca Głównego Katowice (mijamy plac Szewczyka i kierujemy się ul. Młyńską do Biura Obsługi Mieszkańców Katowice). Możemy przejść także od Dworca ul. 3 maja w kierunku Rynku 1, tam przy Urzędzie Miasta znajduje się nasz punkt:-)

Z pewnością nie będziecie Państwo mieli problemów ze znalezieniem naszego zakładu fotograficznego, ale żeby było jeszcze łatwiej to podpowiemy, że mieścimy się przy sklepie Żabka zlokalizowanego przy ul 3 maja 6-8, czyli vis a vis znanej wszystkim Galerii Skarbek 🙂

Fotograf pracuje w godzinach pracy Biura Mieszkańców Katowice przy Rynek 1, a zdjęcia wykonuje przemiła Pani Fotograf:-)

Zapraszamy serdecznie!

Fotograf FotoExpress przy Urzędzie Miasta Katowice