Zdjęcie do paszportu

W naszym zakładzie fotograficznym możecie Państwo wykonać nie tylko zdjęcia do dowodu osobistego, ale również zdjęcia do paszportu!:-) W obu przypadkach są to tzw. zdjęcia biometryczne.

Punkt fotograficzny FotoExpress znajduje się w samym Centrum Katowic, a dokładnie w budynku Urzędu Miasta Katowice przy ul. Rynek 1 (wejście od 3 maja 4). Nasz fotograf wykona dla Państwa zdjęcie do paszportu w ciągu maksymalnie 5 minut!

Dodatkowo decydując się na skorzystanie z usług naszego fotografa możecie być Państwo pewni, że otrzymanie zdjęcia spełniające wymogi polskiego prawa obowiązujące w 2019 roku oraz międzynarodowe normy ICAO 9303, co w przypadku zdjęć paszportowych jest bardzo istotne. Jedynie dobrze wykonane zdjęcie biometryczne jest gwarancją nie tylko przyjęcia go wraz z wnioskiem do paszportu przez Urzędników Biura Paszportowego, ale także brakiem problemów na lotniskach poza Unią Europejską.

Jakie więc powinno być zdjęcie do paszportu?

Po pierwsze powinno być aktualne tzn. zrobione w ciągu 6 miesięcy od momentu złożenia wniosku paszportowego. Po drugie powinno spełniać wymagania określone przepisami prawa (wymogi dot. zdjęć do paszportu) oraz normy ICAO 9303.

Przydatną informacją dla Państwa będzie z pewnością także fakt, że zdjęcie do paszportu wykonane przez dobrego fotografa może zostać użyte również jako zdjęcie do dowodu osobistego. Robiąc zatem zdjęcia w FotoExpress – Fotograf przy Urzędzie Miasta Katowice zaoszczędzacie Państwo czas i pieniądze!:-)

Jeżeli zatem planujecie jakiekolwiek wojaże do, których będziecie potrzebowali paszportu i będziecie w Centrum Katowic zajdźcie do naszego Punktu Foto (wejście od 3 maja 4) i poświęćcie te 5 minut na zrobienie dobrego zdjęcia szybko i tanio!

Przypominamy, że jako jeden z nielicznych zakładów fotograficznych w Centrum Katowic przyjmujemy płatność zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą oraz gwarantujemy, że nasze zdjęcia zostaną przyjęte w Urzędzie Miasta Katowic, katowickim Biurze Paszportowym i innych urzędach!

Zapraszamy serdecznie!

Fotografowie z Katowickiego Ratusza 🙂