Zdjęcia do oficjalnych dokumentów przy ul. Rynek 1 Katowice

Zdjęcia do wszystkich oficjalnych dokumentów!:-)

Katowicki zakład FotoExpress przy Urzędzie Miasta Katowice specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do wszystkich oficjalnych dokumentów. W większości przypadków są to specjalistyczne zdjęcia biometryczne, które wykonać powinien zawodowy fotograf.

Czas wykonania zdjęć, niezależnie od rodzaju wynosi nie więcej niż 5 minut.

Rodzaje zdjęć do dokumentów:

Zdjęcia do dowodu osobistego i paszportu

Najpopularniejszym rodzajem zdjęć do dokumentów oficjalnych dokumentów są zdecydowanie zdjęcia do dowodu osobistego. Pod względem formalnym są one praktycznie takie same jak zdjęcia do paszportu, gdyż ich wygląd i specyfikę określa ta sama instrukcja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Zdjęcie do prawa jazdy i karty pobytu

Pozostałymi dokumentami są zdjęcia do prawa jazdy oraz coraz popularniejsze zdjęcia do karty pobytu. Z

Zdjęcie do książecki wojskowej

Wraz z wycofaniem powszechnego obowiązku służby powszechnej niemal do lamusa odeszły zdjęcia do książeczki wojskowej. Pomimo tego kawalerowie, którzy chcą służyć w polskiej armii są bardzo mile widziani w naszym punkcie fotograficznym.

Zdjęcie do legitymacji studenckiej

Ponieważ nasz zakład fotograficzny mieści się praktycznie w samym centrum Katowic to zapraszamy studentów wszystkich uczelni wyższych, w szczególności Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, w celu wykonania zdjęcia do legitymacji studenckiej. Podobnież studenci szkół podstawowych i licealnych mogą zrobić szybko i tanio zdjęcia do legitymacji szkolnej.

Jednym słowem nasz fotograf wykona zdjęcia do wszystkich oficjalnych dokumentów, które możecie Państwo potrzebować.

Dlaczego warto wybrać fotografa FotoExpress na Rynek 1?

Naszą misją jest wykonywanie urzędowych zdjęć szybko, tanio i dobrze. Nasi Fotografowie są szkoleni, aby wykonane zdjęcia nie tylko były zgodne z wymogi prawnymi i urzędowymi, ale również w sposób korzystny prezentowały osobę, której robimy zdjęcie.

Z drugiej strony oprócz jakości cenimy sobie Państwa czas i zdjęcia do oficjalnych dokumentów wykonujemy praktycznie od ręki. Czas oczekiwania na komplet zdjęć, od momentu wejścia do punktu wynosi nie więcej niż 5 minut. Jest to możliwe dzięki doskonałemu wyszkoleniu fotografa oraz specjalnemu oprogramowaniu, które wspiera jego pracę.

Wykonane u nas fotografia, niezależnie czy jest to zdjęcie do dowodu osobistego, zdjęcie do prawa jazdy, czy zdjęcie do paszportu posiadają gwarancję zgodności z polskimi normami z 2019 roku.